Fjolla Morina tregon ndërhyrjen estetike që bëri së fundmi (Video)

Këngëtarja Fjolla Morina shpesh herë tërheq vëmendjen e publikut për pamjen e saj tejet seksi dhe gjithmonë të kuruar në detaje.

Së fundmi Fjolla zbuloi përmes disa videove në Instastory se ka bërë buzët. E buzëqeshur dhe e lumtur me rezultatin këngëtarja pranon se sapo i bëri buzët dhe tregoi se çdo 6 ose 8 muaj kujdeset për fytyrën e saj.

LEXO EDHE  Arbër Hajdari tregon publikisht emrin e biznesmenes që i ka 'rrëmbyer' zemrën

‘Sot i kom bo buzët, surprize. Gjithmonë çdo 6 muj e 8 muj kujdesena për fytyrën teme, për paralizën e ballit.– shprehet Fjolla në video.