E denoncoi e dashura për dhunë dhe marrëdhënie jashtë dëshirës, arrestohet 24 vjeçari

Dhunon dhe abuzon seksualisht me të dashurën, pa dëshirën e saj, policia arreston 24-vjeçarin.

Arrestimi ka ardhur pas denoncimit të 21-vjeçares, e dashura e 24-vjeçarit.

Në njoftimin për mediat, policia bëri të ditur se ka arrestuar shtetasin me inicialet I. I., 24 vjeç.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Bregu i Lumit”, ku i riu ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj të dashurës së tij 21-vjeçare dhe ka kryer marrëdhënie seksuale me të, pa dëshirën e saj.

LEXO EDHE  Covid 19/ 108 të infektuar në 24 orët e fundit në Shqipëri! Harta

Njoftimi:

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 3 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit I. I., 24 vjeç, për veprat penale “Dhuna në familje” dhe “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura”, sepse në rrugën “Bregu i Lumit, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj të dashurës së tij 21-vjeçare dhe ka kryer marrëdhënie seksuale me të, pa dëshirën e saj.