Koronavirusi/ 6 viktima në 24 orët e fundit në Shqipëri

Gjatë 24 orave të fundit ëhstë rënduar sërish situata nga covid 19 në vendin tonë. Në 24 orët e fundit 6 persona kanë humbur jetën.

Sndërkohë Ministria e Shëndetësisë ka përsëritur edhe njëherë thirrjen për të treguar më shumë kujdes dhe për të respektuar masat.

LEXO EDHE  VIDEO/ Rilindja nuk njeh Rudina Hajdarin si anëtare të Këshillit Politik