Tjetër rekord i zi/ 139 të infektuar me Covid 19 në Shqipëri në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon për situatën epidemiologjike të Covid19

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë kryer 561 testime për të dyshuar të prekur nga Covid 19, ku 139 persona janë konfirmuar të prekur nga virusi Covid 19.

LEXO EDHE  ‘Do na zhdukin ...’/ Cako bën parashikimin e frikshëm: Në 2025-n Shqipëria do të ketë vetëm 500 mijë banorë