Humb 11-vjeçari në Tiranë, familja kërkon ndihmën e policisë

Një fëmijë 11-vjeçar, i identifikuar me inicialet R.D., banues në Tiranë ka humbur kontaktet me familjen që prej ditës së djeshme.

Babai i tij, Y.D., 35 vjec bëri denoncimin në polici dhe kanë nisur kërkimet për gjetjen e tij.

LEXO EDHE  Marrëveshja e 5 qershorit, Demalia: Rama do veprojë siç do vetë, ndërkombëtarët të konsumuar

“Shtetasi Y. D., 35 vjeç, banues në Tiranë mbrëmjen e djeshme ka kallëzuar se i është larguar nga banesa, djali i mitur me iniciale R. D., 11 vjeç. Punohet për gjetjen e tij dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.