Gazetari i njohur dhe avokatja dalin nudo në lumin e Shalës (Foto)

Gazetari i njohur Alfred Lela ka pozuar nudo përpara aparatit fotografik, duke vendosur një gjethe përpara organit gjenital. Përkrah tij, ndodhet avokatja e njohur Rudina Jasini, e cila ka mbrojtur ish-kryeministrin e Kosovës në Hagë, Ramush Haradinaj.

Duket se gazetari nuk ka komplekse për të bërë foto të tilla. Ndërsa avokatja siç shihet në foto, është vetëm me mbathje, ndërsa pjesën e gjoksit e mbulon me gjethe.

Fotot janë bërë në lumin e Shalës në zonën e Shkodrës.