Foto/ Xherdan Shaqiri me pushime në jahtin luksoz i rrethuar nga femra seksi

Futbollisti Xherdan Shaqirin ka nisur pushime dhe është fotografuar në një jaht luksoz me miqtë në Detin Mesdhe afër Formentera.

Futbollisti shihet teksa argëtohet me miqtë, i rrethuar nga femra seksi, të cilat duke se e kanë përqëndruar të gjithë vëmendjen tek ai.

LEXO EDHE  Publiku e nxorri nga Big Brother, ja çfarë thotë Elhaid Cufi

yutuygujrtdtuyjyguyuguyjhgh