Elita Rudi nis pushimet së bashku me vjehrrën (Foto)

Moderatorja e njohur shqiptare, Elita Rudi, ka nisur pushimet. Pavarësisht situatës me Covid-19, ajo ka zgjedhur që së bashku me familjen e Gjikos ti kalojë disa ditë pushimi në bregdet.

Në një foto të fundit Elita shihet e shoqëruar nga vjehrra. Nuse e vjehërr kanë pozuar krah njëra-tjetrës duke treguar se kanë një raport të shkëlqyer të cilin e kanë pasur që nga fillimi.

Image
LEXO EDHE  Afrimiteti i tepërt mes Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj, Bora Zemani bën gjestin e papritur