25-vjeçari përplaset nga makina, niset me urgjencë drejt Tiranës

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në fshatin Rraboshtë të Lezhës. Një automjet ka përplasur një këmbesor me inicialet K.B, vjeç 25.

Drejtuesi i automjetit e ka dërguar të plagosurin në spitalin rajonal të Lezhës në gjendje të rëndë dhe më pas është dërguar për në spitalin e Traumës për ndihmë më të specializuar pasi ka marrë plagë të rënda.

LEXO EDHE  U infektua nga koronavirusi, dërgohet me urgjencë në Turqi mjeku i njohur shqiptar, shoqërohet nga Pipero! Emri