Njihuni me Chiara-n dhe Carolina-n, princeshat italiane të njohura për jetën luksoze (Foto)

Princeshë Maria Carolina, 17 vjeç, dhe princeshë Maria Chiara Di Bourbon-Tëo Sicilies, 15 vjeç, kanë arritur të kenë mijëra ndjekës në llogaritë e tyre në Instagram, ku dhe reklamojnë stilin e tyre luksoz të jetës.

Vajza të Princ Carlo, dukë i Castro, 57 vjeç, dhe princeshë Camilla, dukeshë e Castro, 49 vjeç.

LEXO EDHE  Vr*u kineasten dhe plagosi regjisorin/ Kush e kishte mbushur armën që tronditi Hollywood-in

Princ Carlo është në rradhë për fronin e shtëpisë së Bournon, një degë e familjes mbretërore spanjolle. Tashmë dy vajzat janë mjaft të famshme në rrjete sociale.