Këngëtarët në dasma marrin 10-20 mijë euro? Flet Ylli Baka: Ta jep zarfin dhe je në rregull

Ylli Baka ka qenë i ftuar ditën e sotme në “Ora Verore” me Ronaldo Sharkën dhe Albana Caushajn.

Sharka dhe Caushaj pyetën këngëtarin në lidhje me pagesat në dasma, pasi thuhet se marrin shumë, 10 – 20 mijë euro por Ylli Baka e mohoi një gjë të tillë, madje shtoi se sot nuk hidhet më lekë në dasma si dikur.

LEXO EDHE  Iva Tiço befason me deklaratën: Semi ka qenë dikur e lidhur me ish-të dashurin e Bora Zemanit

“Sot të paguan i Zoti i shtëpisë, ta jep zarfin dhe je në rregull”, shprehet Baka.