“Mbetën djemtë pa martuar”, Ylli Baka publikon këngë kushtuar koronavirusit (Video)

Këngëtari i njohur Ylli Baka u ka bërë dhuratën më të bukur shqiptarëve në këto ditë izolimi.

Këngëtari i muzikës popullore dhe shumë i dashur për publikun, Ylli Baka, i ka kushtuar një këngë karantinës. Duke u gjendur i izoluar si të gjithë shqitarët në shtëpi prej më shumë se një muaj, këngëtari i njohur ka vendosur t’i dedikoj disa vargje kësaj situate.

LEXO EDHE  Aktori i njohur fotografohet në momente intime me të dashurën