E entje, Korrik 16, 2020
Etiketimet Ylli Baka

Etiketim: Ylli Baka

“Mbetën djemtë pa martuar”, Ylli Baka publikon këngë kushtuar koronavirusit (Video)

Këngëtari i njohur Ylli Baka u ka bërë dhuratën më të bukur shqiptarëve në këto ditë izolimi. Këngëtari i muzikës popullore dhe shumë i dashur...

“Në emër të shpresës”, Ylli Baka dhe Era Rusi këngë dedikuar...

Këngëtarja shqiptare Era Rusi  publikoi këngën e re që i ka dedikuar tragjedisë së 26 nëntorit. Këngëtarja ka sjellë këtë këngë në bashkëpunim me Ylli...

Pas “JOQ Albania”, mbyllet një tjetër media kritike, Dosja.al

Censura është vendosur mbi portalin Dosja.al. Kjo gjë është bërë e ditur nga drejtuesit e saj. Kujtojmë se jo më larg se sot, kryeministri...
WhatsApp DENONCO