Françeska Jaçe përvëluese në maksimum! Fotografohet e zhveshur tërësisht

Ish-banorja e Big Brother Franceska Jaçe është bërë një nga emrat më të komentuar të mediave rozë.

Së fundmi Fraçeska ka realizuar një set fotografik ku shfaqt tejet joshëse. Modelja shfaqet krejt natyrale pa make up të aplikuar dhe e zhveshur tërësisht, ku pjesët intime mbulon me duar.

 

View this post on Instagram

 

#onset🎥🎬 #nomakeup @iambeati 👏

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

 

LEXO EDHE  Fifi dhe Granit Cana shfaqen në momente intime: Dua të të puth