Françeska Jaçe provokon ndjekësit nga Maldivet me poza sensuale

Ish-banprja e Big Brother, modelja Françeska Jaçe është një nga emrat më të komentuar të show-bizit shqiptar. Herë pas here, ajo tërheq vëmendjen e ndjekësve me postimet që ndan me to.

Së fundmi Françeska ka ndarë me ndjekësit në Instagram, disa imazhe dhe video nga Maldivet, ku shfaqet tejet seksi dhe provokuese.

Në videot e publikuara, ajo duket më joshëse se kurrë, teksa pozon me bikini të zeza dhe në fokus vë linjat e saj trupore perfekte.

LEXO EDHE  Vëllai binjak i Donald Veshaj nuk e përkrah lidhjen e tij me Beatrix në "BBV", detaji që ngre dyshimet