Foto/ Ngjashmëri e frikshme, De Gea gjen binjakun e tij në futbollin skocez

Portieri i Manchester United, David De Gea, duket se ka gjetur sozinë e tij. Bëhet fjalë për trajnerin e Ross County-it, Stuart Kettleëell.

Ngjashmëria mes tyre është më të vërtetë shumë e madhe. Spanjolli nuk nguroi ta postonte në rrjetet sociale.

De Gea ka mbetur me të vërtetë i habitur dhe sigurisht komentet kanë qenë të shumta. Reagimi i parë erdhi nga shoku i tij i skuadrës, Marchus Rashford.

LEXO EDHE  I skadon kontrata me Napolin, Insigne drejt Interit

Sulmuesi anglez është shkrirë së qeshuri si shumica e personave të cilët kanë parë postimin.  Një reagim ka ardhur dhe nga Kettleëell, i cili me shaka e konsideron portierin e United si sozinë e tij.