Tjetër viktimë nga Covid-19, humb jetën 28-vjeçari nga Shkodra/ Emri

Një i ri nga Shkodra, 28 vjeç, ka humbur jetën si pasojë e Covid-19.

Lajmi është bërë publik nga faqja zyrta e OSHEE Shkodër, ku i riu punonte si elektriçist.

Sipas burimeve, 28-vjeçari, ishte i intubuar në spital Covid-2 prej 10 ditësh dhe nuk ka arritur të fitojë betejën me këtë sëmundje.

LEXO EDHE  Një kokërr portokall në ditë ju ‘shpëton’ sytë

Viktima la pas dy fëmijë të mitur.

“Virusi nuk njeh moshë, aq më tepër profesion… Padrejtësisht i mori jetën kolegut tonë, elektricistit 28-vjeçar, Anton Çuni.

Me hidhërim të madh, të pikëlluar, i shprehim ngushellime të sinqerta familjes, të afërme dhe miqve. U prehtë në paqe”, thuhet në njoftimin e OSHEE.