Si rrallëherë, Eneda Tarifa pozon në bikini (Foto)

Eneda Tarifa është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptare. Me zërin e saj unik dhe hitet e shumta ajo ka ditur ti rezistojë viteve.

Së fundmi Eneda po shijon pushimet në jug të Shqipërisë, nga ku po shijon bregdetin e bukur shqiptar dhe rrezet e diellit.

LEXO EDHE  FOTO/Një dron me një mesazh për Fifin, çfarë po ndodh në Big Brother

Si rrallëherë, Eneda ka postuar një foto me bikini dhe dukej në superformë.