E rëndë/ I riu bie nga pallati, niset me urgjencë drejt spitalit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë në orët e mbrëmjes. Një i ri mësohet se ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme dhe është transportuar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Astirit në kryeqytet. I riu mësohet se është i moshës rreth 30-vjeç. Nuk janë ende të qarta rrethanat se si i riu ka rënë nga lartësia e pallatit.

LEXO EDHE  "Shqipëria nuk po qeveriset por që po sundohet"/ Panariti: Janë çarë themelet