‘Duket e turpshme, por është shejtan’/ Vajza e ish-deutetes shqiptarë bën deklaratën që huton rrjetin (Foto)

Ajo është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut dhe pse në fakt është në një moshë shumë të re.

Ada Deda, vajza e Albina Dedës, ish deputetes së PD-së, nuk ngurron t’i ekspozojë format trupore duke tërhequr mjaf ndjekës në rrjetet sociale.

LEXO EDHE  "Je askushi!", Paloma dhe Kledi sherr për pastrimin e shtëpisë

Por së fundmi bukuroshja ka tërhequr vëmëndjen me deklaratën e saj për veten ku krah fotos shkruan:

“Ajo duket e turpshme, por është shejtan”, duke e shoqëruar edhe me një emoji që kupton se e ka në sensin e shakasë.