Aksidentohet rëndë një qytetar në Kamëz (Video +18)

Pamjet e mëposhtme i përkasin një aksidenti të ndodhur në Kamëz mëngjesin e sotëm, pasi një qytetar i cili ishte duke drejtuar një motocikletë është përplasur teksa ka qenë duke lëvizur.

Siç shihet edhe nga pamjet ai ka marrë plagë të shumta dhe është marrë me urgjencë nga ambulanca.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 07:00 të paradites në afërsi të shkollës Ibrahim Rugova, ndërsa personi që ka dërguar videon shkruan:

LEXO EDHE  Basha me krerët e degëve: Nuk e bunkerizoj PD-në për interesa personale, armiku jonë është Rama

“Bulevardi blu shkolla ibrahim rugova aksidenti ndodhi per fajin e kti ce eshte i shtrir ne tok Ju lutm bej thirrje ce gjith ato ce kan bicikleta motocikleta motorr ju lutem ecni anash dhe mos dilni para makinave se merrni vetn ne qaf flm jeta eshte qef.”