Duda publikon foton e ëmbël me të bijën dhe i dedikon fjalët e bukura

Reperi i njohur Duda publikoi një foto të ëmbël  me vajzën e tij. Duda postoi një foto me të bijën në një vend pistoresk dhe i bëri dedikimin e bukur.

“Kush ka vajza botën ka”– shkroi reperi në përshkrimin e fotos, ku vihet re ngjashmëria e madhe mes tij dhe vajzës.

LEXO EDHE  Prindër për herë të parë? Partnerja e Olsi Bylykut shuan kureshtjen e ndjekësve

Prej disa kohësh, Duda është shkëputur nga muzika megjithatë ai mbetet aktiv në rrjetet sociale ku poston foto të ndryshme nga jeta e tij e përditshme.