Zyrtare/ Skënder Gega caktohet trajner i ri Kukësit

Skënder Gega është caktuar si trajneri i ri i Kukësit duke zëvendësuar kështu të larguarin, Orges Shehi.

“Klubi i Kukësit njofton se trajneri i ri i skuadrës, do të jetë Skënder Gega, pasi palët kanë arritur ditën e sotme akordin.

Prezantimi i trajnerit të ri, do të bëhet ditën e hënë në sallën e konferencave në stadiumin “Air Albania”, në orën 11:00. Klubi i uron mirëseardhjen trajnerit Gega dhe suksese me ekipin tonë!”, shkruhet në njoftimin e klubit të Kukësit.- thuhet në komunikatën e klubit verilindor.

LEXO EDHE  Shokon Patrice Evra: Kur isha 13 vjeç më kanë pë*dhunuar