Si rrallëherë, Irma Libohova publikon foto me rroba banje

Këngëtarja e njohur, Irma Libohova, është shfaqur gjithmonë mjaft e kuruar dhe serioze në daljet e saj publike. Por së fundmi ajo na ka befasuar me një foto me bikini.

Irma po pushon në bregdetin e jugut dhe ka publikuar një foto, ku pa dyshim në sy bien linjat e saj trupore. Ajo duket super në formë dhe mjaft elegante. Edhe pse vitet kalojnë, këngëtarja di si të kujdeset për veten dhe për të qenë sa më e shëndetshme.

 

View this post on Instagram

 

☀️Mirëmëngjes,nga kaltërsitë e detit Jon! 🍹 🏖#shqiperiaeshteebukur 😍

A post shared by Irma Libohova (@ilibohova) on

LEXO EDHE  Ard Daullxhiu ka një kërkesë: Dua të futem tek Big Brother, edhe unë VIP jam