VIDEO/ Përfshihet nga flakët makina në qendër të Vlorës

Një makinë është përfshirë nga flakët paraditen e të mërkurës në bulevardin “Ismail Qemali” në Vlorë.

Mësohet se zjarri ka rënë si pasojë e një shkëndije elektrike ndërsa nuk është raportuar për të lënduar.

LEXO EDHE  VIDEO/ Me pishinë kalçeto dhe bar-kafe, pamjet e vilës superluksoze që u grabit

Zjarri në makinë dhe tymi kanë tërhequr vëmendjen e banorëve të zonës.

Sakaq zjarrfikëset kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve ndërsa policia po punon për dokumentimin e plotë të ngjarjes./abcnews.al