Getoar Selimi dhe Marina Vjollca fotografohen në momente intime në pishinë (Foto)

Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca po relaksohen këto ditë të nxehta të korrikut.

Marina, që ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet në çaste romantike bashkë me Getin në pishinë.

LEXO EDHE  Eri Aga zbulon pse nuk është dashuruar kurrë: Shkoj me goca vetëm për një natë

Dyshja ishin përqafuar dhe po freskoheshin në këtë ditë të nxehtë, teksa tregojnë se janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Image