VIDEO/ Policët si grabitës, i marrin edhe rrobat e përdorura një familjeje

Shpeshherë në rrjetet sociale janë publikuar pamje sesi punonjës policie i rrëmbejnë forcërisht pjesëtarëve të komunitetit rom dhe egjiptian mbetje të riciklueshme.

Së fundmi, ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetet sociale një video ku shfaqen një grup policësh, që i rrëmbejnë nga një karrocë një familjeje, disa rroba të përdorura.

LEXO EDHE  Nuk ka qetësi/ Greqia goditet nga një tjetër tërmet i fortë, ja sa ballë ishte

“Narkopolicia vazhdon betejen kundër kafshatës së gojës. Krim, pashpirtësi”, shkruan Berisha

Narkopolicia vazhdon betejen kunder kafshates se gojes. Krim, pashiprtesi! sb

Gepostet von Sali Berisha am Sonntag, 26. Juli 2020