Mbështetës aktiv i Sali Berishës që 11 vjeç, Stresi publikon fotot krah ish-kryeministrit

Reperi i njohur, Stresi, nuk e ka fshehur asnjëherë simpatinë e tij ndaj ish-kryeministrit të vendit, Sali Berishës.

Mbështetjen për liderin historik të PD-së, Stresi e vulosi me fotot e fundit të publikuara në instastory. Ai ka publikuar dy imazhe që datojnë nga viti 1997, kur Sali Berisha po mbante fushatë para qytetarëve, e reperi atë kohë ishte vetëm 11 vjeç.

LEXO EDHE  "U harxhuan 20 mijë €", Kozaku rrëfen tjetër version të rrëmbimit

Ai e thekson kohën kur është mbajtur tubimi dhe moshën e tij për të treguar se zgjedhja për të qënë në krah të Partisë Demokratike ka nisur që i vogël.