Vajza seksi e Sabianit “djeg” rrjetin me fotot provokuese në bikini

Keisi Medini i ka vënë flakën rrjetit me fotot e nxehta nga plazhi. Vajza seksi e këngëtarit Sabiani pozoi e shtrirë në breg të detit duke marrë rreze dielli dhe vuri të pasmet bombastike në plan të parë.“Ndihem mirë nën rrezet e diellit dhe me bikini”- shkroi Keisi, duke lënë pak vend për imagjinatën.

 

View this post on Instagram

 

I feel happiest under the sun & in the bikini

A post shared by CASSEY 🦋 (@keisimedini) on


Këngëtarja po shijon pushimet në Ksamil së bashku me Sabianin. Dhe mund të jetë vetë këngëtari që ia ka realizuar fotot e nxehta.

 

View this post on Instagram

 

🌞

A post shared by CASSEY 🦋 (@keisimedini) on

LEXO EDHE  Janë larguar nga "Për’puthen"? Reagojnë për herë të parë Hyseni dhe Eduardi