Foto/ Tirana i rikthehet stërvitjes, talenti i bardhebluve surprizon me pamjen e re!

Talenti i Tiranës, Ernest Muçi, është shfaqur me një “look” të ri në stërvitjen e skuadrës ditën e djeshme. 19-vjeçari bardheblu është bërë biond për festën e titullit kampion.

Edhe pse nuk ka qenë një titullar fiks, Muçi ka qenë mjaft vendimtar për Tiranën në këtë sezon pasi me golat e tij u ka dhënë shumë pikë të rëndësishme duke treguar premisa të mira për të ardhmen.

LEXO EDHE  VIDEO/ Ronaldo mahnit tifozët e United dhe jo për gola, në moshën 36-vjeçare ai bën gjëra që nuk janë parë më parë!

Muçi është një nga më të kërkuarit në merkato dhe me shumë mundësi me mbylljen e sezonit ai do të largohet për të firmosur me një tjetër skuadër jashtë Shqipërisë.