E mërkurë, Janar 26, 2022
Etiketimet Ernest Muçi

Etiketim: Ernest Muçi

VIDEO/ Ernest Muçi i pandalshëm me Legian, shënon golin e 4

Ylli i Kombëtares, Ernest Muci vazhdon formën e mirë në Poloni me klubin e Legias së Vershavës. Sulmuesi ka shënuar golin e barazimit për skuadrën...

Ndryshime në listën e Kombëtares, Muçi kalon sërish tek Shpresat

Ka sërish ndryshime në listën e kombëtares, e cila është e grumbulluar për dy ndeshjet e fundit kualifikuese të Katar 2022, atë ndaj Anglisë në...

VIDEO/ Nuk ndalen lojtarët kuqezi në Europë, Ernest Muçi realizon një...

Kjo është padyshim java e golave shqiptarë, të atyre që pritet për shumë vite të jenë protagonuistë në radhët e kuqezinjve. Pas Kolajt, Brojës...

Video/ Vendimtar në fitoren e Shqipërisë U21, shihni dy “perlat” e...

Dy goditje dënimi të Ernest Muçit, i kanë dhënë sot suksesin Shqipërisë U21 përballë bashkëmoshatarëve të Andorrës në kualifikueset e Europianit. Shpresat kuqezi nisën...

VIDEO/ Supergol i Ernest Muçit, Shqipëria merr avantazhin ndaj Andorrës

Kombëtarja U-21 ka kaluar në avantazh ndaj Andorrës në minutën e 36-të. Autori I golit për të besuarit e Alban Bushit është Ernest Muçi. Sulmuesi...

VIDEO/ Ernest Muçi spektakolar, driblon 5 lojtarë dhe shënon për Legian

Ernest Muçi vazhdon formën e mirë me Legian. Sulmuesi i Kombëtares ka gjetur sërish rrugën e rrjetës me skuadrën polake ditën e sotme duke...

VIDEO/ “Legia ka gjetur Gareth Bale, është vetëm 20-vjeç”, në Poloni...

Ernest Muçi ka shkëlqyer në përballjen mes Spartakut të Moskës dhe Legias së Varshavës. I aktivizuar vetëm pak minuta nga fundi i takimit, ish-futbollisti...

Firmosi me Legian, Ernest Muçi bëhet blerja e dytë më e...

Ernest Muçi është një nga blerjet më të shtrenjta gjatë merkatos dimërore 2021 në Poloni. Sulmuesi 19-vjeçar u transferua nga Tirana tek Legia e Varshavës...

Ernest Muçi: Legia më bindi me projektin e saj, në të...

Ernest Muçi u largua nga Tirana duke u transferuar te Legia e Varshavës. Talenti kryeqytetas, arriti të fitonte menjëherë besimin e trajnerit të klubit...

Firmosi me Legian për 4 vjet e gjysmë, zbulohet rroga e...

Ernest Muçi është zyrtarisht futbollisti më i ri që i bashkohet Legia Varshavës. Ish-sulmuesi i Tiranës firmosi dje për 4 vite e gjysmë me kampionët e...

Kapitull i ri për Muçin, sulmuesi prezantohet te Legia Varshavës: Realizova...

Ish-sulmuesi i Tiranës, Ernest Muçi, u prezantua sot si transferimi më i ri i kampionëve të kampionatit polak, Legia Varshavës. Muçi pranoi se kjo sfidë...

Zyrtare/ Ernest Muçi largohet nga Tirana, ja ku do ta vijojë...

Ernest Muçi largohet nga skuadra e Tiranës. Lajmin e ka konfirmuar vetë klubi bardheblu nëpërmjet faqes zyrtare, ku bëjnë me dije se lojtari do...

Ernest Muçi drejt Legias, ja shuma që do të përfitojë Tirana

Ernest Muçi do të shitet për të paktën 500 mijë euro te Legia e Varshavës. Me shumë mundësi, për sulmuesin do të jetë treditëshi...

Të Fundit