Gjendet pranë Mamurrasit, automjeti i grabitur në Velipojë

Një makinë tip fuoristradë është gjetur e braktisur në autostradë pranë Mamurrasit.

Burime për abcnews.al bëjnë të ditur se dyshohet që automjeti luksoz është grabitur në plazhin e Velipojës.

Policia e Kurbinit po punon për sqarimin e rrethanave grabitjes se mjetit.

LEXO EDHE  FOTO/ Berisha takim me qytetarët në Mirditë, ja kur dhe ku do të mbahet

Nga të dhënat mësohet se policia e ka ndjekur mjetin deri në Lezhë dhe më pas ai ka humbur nga sytë.

Ende nuk ka të dhëna zyrtare për këtë mjet.