FOTO/ Me sytë te “zona B” e koleges, deputeti i PS ‘kapet mat’

Deputeti Xhemal Qefalia është kapur sot në një moment të sikletshëm. LSA ka publikuar një foto, ku shihet deputeti i PS duke parë nga të pasmet kolegen e tij.

Fotoja është shkrepur jashtë ambienteve të Kuvendit, ku Qefalia ka qenë në shoqërinë e disa deputetëve të tjerë, por kur ka kaluar deputetja Ediola Braha ka kthyer menjëherë kokën.

LEXO EDHE  Video/ Momenti drithërues kur policja shpëton jetën e burrit me karrocë në shinat e trenit

Ai është kapur në një moment duke e parë nga të pasmet kolegen dhe ka humbur vëmendjen nga biseda që po bënte më parë.

(Dosja.al)