I prekur nga koronavirusi, humb jetën në banesë 70-vjeçari/ Dyshimet

Një 70 vjeçar, i cili ishte prekur nga koronavirusi në 48 orët e fundit dhe ndodhej i karantinuar në banesën e tij në Korçë, ka humbur jetën.

Nuk dihet nëse i moshuari ka pasur sëmundje të tjera shoqëruese dhe nëse është trajtuar me ndonjë medikament.

LEXO EDHE  Pamjet me dron, ja sa kilometra është rradha në Kakavijë/ VIDEO

Ditën e sotme ishin 7 të prekur në Korçë mes tyre edhe dy persona personel mjekësor.