Komediani i njohur apel demokratëve: Mos u vetëkënaqni me sondazhet që nxjerrin humbës piktorin, tregoni kujdes

Komediani i njohur Julian Deda, ju ka bërë thirrje demokratëve që të mos dembelosen por të punojnë fort për të ardhur në pushtet.

Me anë të një statusi në facebook, Deda thekson se demokratët nuk duhet të përgjumen apo të vetëkënaqen me faktin se në të gjitha sondazhet ata dalin fitues në zgjedhjet e ardhshme, por duhet të tregohen të kujdesshëm dhe të punojnë për të arritur qëllimin.

LEXO EDHE  Koronavirusi/ Shtohen rastet e të infektuarve në Fier

Ja postimi i Dedës:

Kujdes, fakti qe Ed piktori bashke me rilindjen dalin humbes ne çdo sondazh, nuk duhet t’i dembelose apo t’i vetkenaqe demokratet, perkundrazi.