Trazira në kampin e PSG-së, Neymar i merr të dashurën shokut të skuadrës!

Një thashethem i bujshëm ka trazuar atmosferën në dhomat e zhveshjes te skuadra e PSG-së.

Ashtu si pothuajse gjithmonë edhe ky rast lidhet me yllin brazilian Neymar, i cili aktualisht është i fejuar me bukuroshen Bruna Marquezine, por që sipas revistës “Chi”, ka pasur një raport sekret me modelen braziliane Izabel Goulart, gjatë kohës që kjo jetonte në kryeqytetin francez.

Ajo që e bën më intriguese gjithë këtë histori, është fakti se braziliania Goulart ndodhej në atë kohë në Paris për të shoqëruar të fejuarin e saj, portierin gjerman Kevin Trapp, i cili ishte shok skuadre me Neymar.

“Askush nuk flet, por natën në Paris, në një sekret të madh, ka lindur një çift i bujshëm. Ai futbollisti i famshëm i PSG-së, Neymar dhe ajo bukuroshja e njohur braziliane Izabel Goulart. Mëkat që të dy janë fejuar me persona të tjerë. Ajo në veçanti, që është prej kohësh në krah të portierit gjerman Kevin Trapp, ish shok skuadre i Neymar, që është rikthyer të luajë në Bundesligë”, shkruan revista “Chi”.

LEXO EDHE  A po bën s*ks ajo me burra të martuar? Ja çfarë thotë gazetarja e sportit (Foto)

Revista sqaron se raporti sekret mes çiftit Neymar- Goulart ka ekzistuar gjatë kohës që modelja braziliane jetonte në Paris, bashkë me portierin Kevin Trapp atëherë shok skuadre me yllin e futbollit brazilian.