E dielë, Shtator 27, 2020
Etiketimet Neymar

Etiketim: Neymar

Sherri në fund të ndeshjes, Neymar ia hedh paq. Ja dënimet...

Neymar është pezulluar me dy ndeshje për përleshjen në fund të ndeshjes së Ligue 1, midis PSG dhe Marseille. Braziliani ishte një nga pesë...

Neymar mposht coronavirusin, rikthehet në stërvitje

Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Neymar, ka deklaruar se tashmë është i shëruar nga coronavirusi teksa ka rezultuar negativ. “Jam kthyer në stërvitje, super i lumtur,...

Fifa 21: Messi mposht CR7-n, bie Neymar. Dy italianët më të...

Po afrohet dalja në treg e FIFA 21, loja e famshme e EA Sports. Ndërkohë janë zbuluar vlerat e futbollistëve dhe top 100 kryesohet edhe...

Njihuni me dy binjaket seksi që marrin pjesë në festat e...

Matild dhe Paulin Tanto, janë dy binjaket seksi që kanë përfunduar në qendër të vëmendjes së mediave kohët e fundit. Popullariteti i 26-vjeçareve po rritet...

Video/ Neymar për turp, humbet dy raste të arta shënimi ndaj...

E pabesueshme por e vërtetë! Neymar, njeriu më i rëndësishëm te PSG dhe ndër yjet e botës, në 45′ e para ndaj Atalanta ka...

PSG i vendos kusht Barcelonës për Neymar, kërkon 80 milionë €...

Paris Saint-Germain i ka bërë të qartë Barcelonës kriteret për transferimin e Neymarit. 28-vjeçari prej kohësh është përfolur në media për një rikthim të bujshëm...

Trazira në kampin e PSG-së, Neymar i merr të dashurën shokut...

Një thashethem i bujshëm ka trazuar atmosferën në dhomat e zhveshjes te skuadra e PSG-së. Ashtu si pothuajse gjithmonë edhe ky rast lidhet me yllin...

Barcelona rezulton e pafajshme në rastin “Neymar”, katalanasit triumfojnë edhe në...

Barça ka fituar edhe një betejë të re gjyqësore për Neymar. Nëse pak ditë më parë drejtësia u pajtua me klubin Blaugrana për një proces...

Bartomeu përjashton rikthimin e Neymar te Barcelona: Jemi në vështirësi financiare!

Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, e ka përjashtuar mundësinë e kthimit të Neymarit te Barcelona të paktën edhe për këtë vit. 28-vjeçari Neymari ka...

Kriza financiare frenon dëshirat e Barcelonës, katalanasit duhet të zgjedhin mes...

Duket se skuadra e Barcelonës nuk mund të përballojë financiarisht afrimin në skuadër të dy objektivave të mëdha të merkatos, Neymar dhe Lautaro Martinez. “Vetëm...

Pozon nudo, e dashura e Neymar djeg rrjetin me foto përvëluese

Natalia Barulich i ka vënë flakën rrjetit me foto hot. E dashura e futbollistit të famshëm Naymar ka pozuar nudo e mbuluar vetëm me...

E bujshme/ Gjykata gjobit Neymar-in me 6 milionë euro, shkak bëhet...

Gjykata në Spanjë ka vendosur që Neymar duhet t'i kthejë Barcelonës plot 6.7 milionë euro. Neymar kishte paditur Barcelonën për bonuse të padhëna ndaj tij...

Ofendoi të dashurin biseksual të nënës së tij, Neymar denoncohet nga...

Sulmuesi i PSG-së, Neymar është denoncuar në vendlindje për qëndrimin e tij homofobik ndaj të dashurit së mamasë së tij. Gjithçka ka ndodhur për shkak...
WhatsApp DENONCO