COVID në Berat, mes të infektuarve një infermiere dhe 2 punonjës së Shëndetit Publik

Në rrethin e Beratit, sot kanë rezultuar pozitiv me koronavirus katër persona.

Dy prej tyre janë punonjës të Drejtorisë së Shëndetit Publik, ndërsa një është në fasoneri dhe rasti tjetër një infermiere në Urën Vajgurore.

LEXO EDHE  Transportonin 14 emigrantë kundrejt pagesave, arrestohen 6 persona

Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot, 82 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit.

Bilanci ditor i COVID/ 82 raste të reja. Ku zgjerohet harta