Veprime të turpshme ndaj dy të miturave, pranga 56-vjeçarit

Një 56-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit pasi akuzohet se ka kryer veprime të turpshme ndaj dy të miturave.

Sipas informacioneve zyrtare, “nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës u arrestua në flagrancë shtetasi R. S., 56 vjeç, banues në Durrës, pasi ka kryer veprime të turpshme ndaj 2 të miturave, 9 dhe 13 vjeç’.

Policia ka nisur hetimet pas denoncimit të familjarëve duke i vënë prangat 56-vjeçarit.

LEXO EDHE  Vasili: Fieri dhe Elbasani, 92 mijë banorë më pak. Ja shkaqet e braktisjes