Mourinho mban premtimin, thyen rregulloren për të përqafuar Ancelottin

E premtoi atë dhe e mbajti fjalën e tij. José Mourinho nuk e ka fshehur kurrë vlerësimin e tij për Carlo Ancelotti, pavarësisht se ka qenë kundërshtarë në fushë për shumë vite.

Trajneri i Tottenham kishte thënë se do të thyente rregullat e protokollit për të përqafuar mikun e tij rival. Premtimi u mbajt: përpara fillimit të ndeshjes mes Spurs dhe Everton, gjest i bukur mes dy prej trajnerëve më të suksesshëm në historinë e futbollit ndodhi!

 

LEXO EDHE  Shorti i Europa League, ja tre kundërshtarët e mundshëm të Kukësit