VIDEO/ Boshatiset bregdeti në jug, ja çfarë ndodhi

Moti i keq në plazhin e Borshit në Vlorë ka larguar nga bregdeti pushuesit e shumtë.

Ata kanë marrë sendet e tyre personale dhe janë larguar drejt banesave dhe hoteleve.

Sipas meteoalb, në orët e pasdites pritet të ketë reshje shiu në të gjithë territorin duke prishur rehatinë e fundjavës për pushuesit në zonat bregdetare./abcnews.al/

LEXO EDHE  Aksident në Fier, makina përfundon në kanal