E dielë, Shtator 27, 2020
Etiketimet Jug

Etiketim: jug

VIDEO/ Boshatiset bregdeti në jug, ja çfarë ndodhi

Moti i keq në plazhin e Borshit në Vlorë ka larguar nga bregdeti pushuesit e shumtë. Ata kanë marrë sendet e tyre personale dhe janë...

FOTO/ Çfarë po ndodh në jug të vendit, shumica e tabelave...

Shumica e tabelave treguese në jug të vendit është në gjuhën greke. Kjo ka tërhequr vëmendjen edhe të historianit Arben Llalla, që ka postuar në...
WhatsApp DENONCO