E hënë, Shtator 21, 2020
Etiketimet Bregdet

Etiketim: bregdet

Sherr në plazhin e Radhimës/ Kanos policët për një hapësirë toke

Një konflikt ka ndodhur në plazhin e Radhimës, ku një shtetas ka kundërshtuar punonjësit e Agjensisë Kombëtare të Bregdetit, pasi pretendonte se posedonte...

Tjetër viktimë në bregdet, mbytet 34-vjeçari në Shëngjin

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në bregdetin e Shëngjinit, ku është mbytur një 34-vjeçar. Ngjarja u regjistrua rreth orës 17:00, ndërsa...

VIDEO/ Boshatiset bregdeti në jug, ja çfarë ndodhi

Moti i keq në plazhin e Borshit në Vlorë ka larguar nga bregdeti pushuesit e shumtë. Ata kanë marrë sendet e tyre personale dhe janë...

Bieta Sulo shijon fundjavën në plazh dhe ka një mesazh për...

Moderatorjae njohur  Bieta Sulo ka udhëtuar këtë fundjavë drejt bregdetit. Ajo ka publikuar në profilin e saj të Instagramit disa foto ku shihet duke...

Çmimet arrijnë deri në 1 mln euro, çfarë po ndodh me...

Si kanë ndryshuar çmimet e apartamenteve në bregdet pas tërmetit dhe gjatë pandemisë? Agjencitë kryesore të pasurive të paluajtshme pohojnë se çmimet e apartamenteve...

Blendi Fevziu këshillon shqiptarët të rrinë brenda, por vetë shkon buzë...

Gazetari i njohur shqiptar Blendi Fevziu, që në momentin kur dolën 2 rastet e para me koronavirus në Shqipëri, ka këshilluar publikun e gjerë...

Gazetari shpërthen ndaj VIP-ave shqiptar: Hallexhinjve u bëjnë video morali ndërsa...

Gazetari Taulant Kopliku i është hakërryer personazheve të showbiz-it që dynden drejt destinacioneve turistike, dhe nga ana tjetër japin shembuj se si të qëndrojmë...

Arbana Osmani “thyen” karantinën dhe shkon të qetësohet në bregdet, ndjekësit:...

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka zgjedhur që këto ditë karantine të shkojë dhe ti kalojë në bregdet. Ajo ka ndarë me ndjekësit në...

Përkeqësimi i motit, paralajmërimi nga Drejtoria Detare/ Bregdeti përfshihet nga erëra...

Drejtoria e Përgjithshme Detare njofton për përkeqësim të motit. Duke nisur nga dita e sotme, e mërkurë, dhe deri të premten (në datat 26-27-28...

VIDEO/ Përkeqësimi i motit, Drejtoria Detare: Kujdes në datat…

Drejtoria e Përgjithshme Detare njoftoi se "në datat 4, 5 dhe 6 shkurt 2020 moti do të përkeqësohet". Sipas një njoftimi zyrtar, thuhet se...

Zbulohet skema, si tjetërsohej toka në bregdet/ U kthye nga djerrë...

Tjetërsimi i një mbi 68 mijë metra katrorë tokë në bregdetin e Durrësit ka ndodhur përgjatë pesë viteve, 2013-2018. Personat në hetim, ish-zyrtarë të lartë...

Rilindja/ Gjiknuri, Hyseni e Qendro marrin në dorë fushatën e kandidatëve...

Ish-ministri Damian Gjiknuri, ish-kreu i ARRSH-së, Afrim Qendro dhe deputeti Alket Hyseni, duket se do të drejtojnë fushatën e kandidatëve të Rilindjes në zonat...

VIDEO/ Breshka e rrallë nxirret në breg nga dallgët…

Një breshkë shumëvjeçare që është nxjerrë nga dallgët e detit në breg ka tërhequr shumë qytetarë, raporton BW. Kureshtarët janë afruar për ta parë breshkën...
WhatsApp DENONCO