Budina publikon raportin zyrtar të testit të COVID: Gjysmë tallavaje!

Regjizori Edmond Budina ka publikuar përgjigjen e testit ku ka rezultuar pozitiv me Covid-19 dhe e ka cilësuar si gjysmë tallavaje.

Në një lidhje Skype me emisionin “360gradë”, Budina u shpreh: “Ka disa vlera në analizë që thonë grupi i gjakut, ke këta ose atë dhe si rezultat del se je pozitiv. Ndërsa në atë letër ishte vetëm një konfirmim që jam pozitiv. Kjo të lë të dyshosh dhe më duket si gjysmë tallavaje”.

LEXO EDHE  Alarm tek bluzat e bardha, 2 mjekë dhe 1 infermier me Covid-19 te “Trauma”