Vajza e Sabianit do të bëjë foto nudo, acarohet këngëtari: U bëfsh lëmsh

Ditën e djeshme Sabiani ka qenë i ftuar në emisionin “Why Not” në RTV Ora, ku ka folur për veten dhe vajzën e tij, Kejsin.

Në një moment Kejsi ka treguar që nuk ka bërë asnjë foto nudo deri më tani, por në të ardhmen ka në plan të bëjë një set.

Ndërkohë Sabiani ka mbetur i habitur dhe i është drejtuar me fjalët: “Çfarë do bësh ti, u bëfsh lëmsh?”

LEXO EDHE  Në gjendje jo të mirë shëndetësore, Bebe Rexha do t’i nënshtrohet operacionit

Pjesë nga biseda:

Roza Lati: Kejsi, më trego tre raste kur ke bërë foto nudo?

Kejsi: Nuk kam bërë foto nudo, do bëj në vazhdim, kam qejf për një set.

Sabiani: Çfarë do bësh ti që u bëfsh lëmsh, do bëj thotë?!

Kejsi: Premtimet pra. (Qesh).