“Mirë që nuk shikon por*o”/ Sabiani i thotë troç: Ja gjërat e pazakonta që bën Keisi në shtëpi

Foto: Emisioni "Rudina"

Në lojën 5 sekonta të puntatës së rradhës në “Why Not” ka marrë pjesë Sabiani dhe vajza e tij mjaft simpatike, Kejsi.

Një nga pyetjet që Roza i ka bërë Kejsit ka qenë se cilat janë gjërat më të çuditshme që ka bërë ajo në shtëpi.

LEXO EDHE  "Kush del sonte...? "Ti i duhesh kësaj shtëpie"/ Donaldi habitet nga komentet e Ilirit

Për këtë gjë, Sabiani preferoi të përgjigjeshe vetë, duke thënë se Kejsi bën vetëm selfie, lyhet dhe bën gjumë.

Në një moment ka ndërhyrë Roza duke thënë mirë që nuk shikon porno. Sabiani u shpreh se këtë gjë nuk e di sese nuk ia kontrollon telefonin.