Këngëtarja e njohur shqiptare bën veprimin e çuditshëm, dezinfekton ushqimin para se ta hajë (Foto)

Këmngëtarja e njohur Mihrije Braha duket se i ka marrë seriozisht këshillat për mbrojtje nga COVID-19.

Në postimin e fundit, ajo bëri veprimin e çuditshëm, duke u fotografuar me dezinfektues në duar, teksa po ushqehej.

Image
LEXO EDHE  ‘Toxic Love’ dhe ‘Ku je’ dedikime për Borën, Elgiti: Donaldi do i thotë ‘mirupafshim’ me një këngë brenda 14 Shkurtit