Arta Memedi shpërthen sërish kundër Taynas

Arta Memedi ka shpërthyer sërish kundër Taynas. E ftuar në emisionin “Vizioni i Pasdites” , Arta ka vijuar më tej me sulmet, duke e quajtur këngëtaren “thjesht një kukull”.

Thonë që kur Titaniku është fundosur është harruar. Ndodhin këto gjëra në karrierë . Nuk ka qenë një përleshje me të, por më shumë një problem ndërjmet që ka ndodhur me menaxherin e saj. Ajo më është dukur si një kukull që e kanë nxjerrë në teatër dhe e kanë bërë cfarë e kanë urdhëruar ata nuk e marr shumë personalisht. Kënga “Shote Galica”, është një këngë si kundërpërgjigje për shkak se kam qenë shumë e bllokume me koncerte, për shkak që kemi patur edhe probleme personale dhe është përfshir me punën e biznesit. Nëse dikush ta merr bukën normale që ti reagon dhe reagimi im ka qenë për atë aspekt”, u shpreh Arta Memedi.

LEXO EDHE  Dikur armiq, Stresi bën gjestin e papritur për Noizyn

Përsa i përket marrëdhënieve me ish të dashurin Rinorin tashmë menaxheri i këngëtares të Tayna, Arta Memedi u përgjigj:

Mirë jemi, ashtu”, u shpreh Arta duke qeshur.