Zvogëloi gjoksin, miqtë i bëjnë modeles së njohur dhuratën më qesharake që keni parë ndonjëherë (Foto)

Modelja e njohur Chrissy Teigen ka marrë një dhuratë paksa qesharake nga miqtë e saj pasi largoi implantet e gjirit javën e kaluar.

Të martën, Teigen ndau me ndjekësit një foto të tortës në InstaStory. Ëmbëlsira përmbante një gur varri gri me mbishkrimin “RIP 2006-2020” të shoqëruar me gjinj të mëdhenj e të mbuluar me një palë sytjena të zeza, të bërë nga kremi.

Image

Guri i ‘varrit’ ishte si referencë e periudhës kohore në të cilën modelja kishte implantet në gji. Ndërsa, torta duket se ishte dhuratë nga dy miqtë e saj Meghan Mackenzie dhe Luke Dillon.

LEXO EDHE  Çfarë po ndodh mes tyre? Donaldi-Beniadës: Do të të zhvesh lakuriq

Në maj, Chrissy zbuloi se ajo ishte duke planifikuar të hiqte implantet e gjirit pasi shpërndau një video ku ajo po bënte një test për koronavirus në shtëpi.