Pamje nga festa/ Zaimina Vasjari feston ditëlindjen, s’keni për ta besuar sa vjeç bën këngëtarja

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari ditën e djeshme festoi 33 vjetorin e saj të lindjes.  Vasjari mori urime të shumta nga miqtë dhe të afërm të saj të cilat i postoi në Instastoryn e saj.

“Jam një vit më e madhe, më e mençur dhe mirënjohëse”– shkroi Zaimina krahas fotos.

 

View this post on Instagram

 

I am another year older, wiser and more grateful 🎂🌹

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Ajo që tërhoqi më shumë vëmëndjen ishte torta e zezë e cila suprizoi jo pak ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

Birthday Girl 🎂 Thank you everyone for your kind wishes 🥰

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Kujtojmë që gjatë viteve të fundit këngëtarja është shkëputur nga muzika pasi është është fokusuar në rritjen e vajzës së saj Khloe dhe njëkohësisht po merret me bizneset e saj.

LEXO EDHE  Do shkriheni së qeshuri/ Tan Brama vishet si femër dhe bën kërcimin sensual (Video)